מתוך האתר chabadhadera.co.il
ב"ה

חדשות בית חב"ד

ביהכנ"ס הפתוח, עכשיו גם בשמחת תורה.

 clip_image002.jpg

 

בס"ד

 

ביהכנ"ס הפתוח, עכשיו גם בשמחת תורה.

כולנו מכירים את ההקפות השניות שהפכו כבר למסורת בישראל, אבל מה עם ההקפות הראשונות שמתקיימות 24 שעות קודם?  בחב"ד מזמינים אתכם, נשים גברים וילדים לחגוג בשמחה אמיתית שבמרכזה יעמדו הילדים וכמובן לא צריך להירשם ! בחב"ד כמו בחב"ד דאגו לכל, אפילו לדגלים וממתקים לילדים .

 

בית חב"ד חדרה ממשיך את פעילות ביהכנ"ס הפתוח ויקיים במהלך ליל שמחת תורה (25/9/13 ) הקפות חגיגיות אשר כל תושבי חדרה מוזמנים לקחת בהם חלק, ובהם יוכלו המשתתפים לרקוד יחד עם ספרי התורה שיוצאו מארון הקודש, ולהתבשם מאווירת השמחה המיוחדת והטהורה. לפני תחילת ההקפות, יוזמנו כל המשתתפים לקידוש חגיגי ולאמירת 'לחיים' שתרומם את מצב הרוח.

"הציבור הרחב מכיר אמנם את פורמט ההקפות השניות, המתקיימות במוצאי שמחת תורה, אך חשנו פספוס אדיר מכך שדווקא בליל שמחת תורה עצמו, ברגעים שבהם ניתן למשוך מ"כספומט" השמחה של השמיים ללא הגבלה, רבים אינם מגיעים לריקודים המתקיימים בבתי הכנסת", מסביר הרב יוחנן בוטמן  מנהל בית חב"ד בחדרה . "לכן בנינו תוכנית מיוחדת שפונה במיוחד לקהל הרחב, עם מקומות מיוחדים לנשים ותוכנית לילדים, ותאפשר לו לקחת חלק בצורה מזמינת פנים וחוויית בחגיגות השמחות."  

חלק מההקפות יוקדשו לקבוצות ציבוריות חשובות בישראל: הקפה אחת לביטחון ושלום חיילי צה"ל; הקפה אחת לרפואת נפגעי מלחמות ישראל ופעולות האיבה; הקפה לביטחונם ועתידם של הילדים, והקפה נוספת להצלחתם, רפואתם ופרנסתם של כלל תושבי חדרה. כמיטב המסורת של שמחת תורה, יקבלו כל ילד וילדה שיגיעו לריקודים דגלי שמחת תורה ססגוניים ומרהיבים שהופקו במיוחד לפעילות זו ומגוון ממתקים.  ההקפות יתקיימו באולמי "ארמון דוד"  הנמצא ברחוב הנשיא מספר 75  ויחלו בשעה 19:00

 

כדי לרכוש את השמחה לא צריך להתאמץ הרבה, או לבוא עם פנקס צ'קים. רק להרים את הרגליים, לרקוד, לשמוח עם התורה, ולשכוח את כל הבעיות והדאגות ולהניח לשמחת החג למלא את ליבנו ולטעון את המצברים הרוחניים שלנו. בחב"ד מחכים לכם !

 

עשו עכשיו פדיון כפרות - מרכז החסד חב"ד!

פדיון כפרות
לשנה טובה ומוצלחת

 מנהג ישראל מאת האר"י ז"ל הקדוש לערוך לפני יום כיפור פדיון כפרות, מנהג זה הוא סגולה לשנה טובה ומוצלחת בגשמיות וברוחניות. 

לוקחים בערב יום כיפור תרנגול לכפרות, ולאחר מכן נותנים את התרנגול לצדקה. מי שאינו משיג תרנגול יכול לעשות כפרות בכסף, ולתת את הכסף לצדקה.

ערוך עכשיו את פדיון הכפרות באינטרנט!
בית חב"ד חדרה מאפשר לך לערוך פדיון כפרות באמצעות האינטרנט. ערוך את ה'פדיון הכפרות' כאן באמצעות כרטיס אשראי.

בשעת פדיון הכפרות נהוג לומר תפלה זו - שלושה פעמים:   
 בְּנֵי אָדָם יֹשְׁבֵי, חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת;    אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל. יוֹצִיאֵם, מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת;    וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק.  אֱוִלִים, מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם;    וּמֵעֲו‍ֹנֹתֵיהֶם, יִתְעַנּוּ. כָּל-אֹכֶל, תְּתַעֵב נַפְשָׁם;    וַיַּגִּיעוּ, עַד-שַׁעֲרֵי מָוֶת. וַיִּזְעֲקוּ אֶל-יְהוָה, בַּצַּר לָהֶם;    מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם, יוֹשִׁיעֵם. יִשְׁלַח דְּבָרוֹ, וְיִרְפָּאֵם;    וִימַלֵּט, מִשְּׁחִיתוֹתָם. יוֹדוּ לַיהוָה חַסְדּוֹ;    וְנִפְלְאוֹתָיו, לִבְנֵי אָדָם. אִם-יֵשׁ עָלָיו, מַלְאָךְ--מֵלִיץ, אֶחָד מִנִּי-אָלֶף:    לְהַגִּיד לְאָדָם יָשְׁרוֹ. וַיְחֻנֶּנּוּ--וַיֹּאמֶר, פְּדָעֵהוּ מֵרֶדֶת שָׁחַת;    מָצָאתִי כֹפֶר. 

 "זה חליפתי,  זה תמורתי, זה כפרתי, זה הכסף ילך לצדקה, ואני אלך לחיים טובים ארוכים ולשלום"

            secure.gif הנתונים שלך נשלחים בצורה בטוחה. 

כתבו כאן הערות ושמות לברכה ופדיון:
סכום התרומה
שם בעל הכרטיס
מספר הכרטיס
בתוקף עד

                           


   

    מספר תשלומים    
 הפרטים הבאים נדרשים עבור בירורים, יצירת קשר ושליחת קבלה (לא חובה).  
שם   אימייל
         
  כתובת    טלפון

      נא לשלוח לי קבלה באימייל.
      נא לשלוח לי קבלה בדואר.
      אל תשלחו לי את הקבלה. 

 

 

אפשרויות תרומה נוספות:
העברה בנקאית
בית חב"ד חדרה
בנק הפועלים 012 
סניף חדרה 620 
חשבון 043182
תרומה בדואר
כתובתנו: ת.ד 2098 חדרה.
 
 
         
   אשמח לקבל את המגזין השבועי של בית חב"ד באימייל.

 

למד עוד אודות מנהג פדיון כפרות 
מדור יום כיפור 

 

בשורה טובה לשנה החדשה

עמוד1.JPG

עמוד2.JPGעמוד3.JPGעמוד4.JPGעמוד5.JPGעמוד6.JPGעמוד7.JPGעמוד8.JPGעמוד9.JPGעמוד10.JPGעמוד11.JPGעמוד12.JPG

מחפש ידיעות ישנות? עיין בארכיון בצד שמאל.