גני חב"ד

גן טרום חובה - חזית.jpg
מה מיוחד בגני חב"ד?

גני הילדים של חב"ד חדרה משלבים יהדות וערכים במגוון דרכי הטמעה יצירתיות עם הרמה המקצועית הגבוהה ביותר, שאינה נכונה לפשרות בדרך לקידום הילדים במגוון התחומים, תוך שימוש בשיטות מתקדמות שמדגישות את המענה הדיפרנציאלי, ששמות את הילד במרכז ורואות את המכלול.

צוות הגננות והסייעות מגיעות עם אוריינטציה טיפולית ועם מודעות רגשית גבוהה. את כל העושר שיש בידן להציע הן משקיעות בילדים שלכם.

אנו מאמינים בחשיבות הגורם הפרסונלי ומודעים להשפעתו הרבה על התהליך החינוכי. בגני ילדים מלווים את הילדים גננות וסייעות מן השורה הראשונה במקצועיות, בתובנות, ביכולת הכלה.

עשרות ילדי החמד זוכים בגני חב"ד חדרה לטיפוח אישי ולקידום משמעותי מבחינה רגשית ושפתית, מתמטית ומוטורית. והכי חשוב, מבחינה ערכית. הכרת המורשת שספגו הילדים במשך השנה תחקק בלבם לשנים רבות. במקורות היהדות נאמר 'חנוך לנער על פי דרכו גם כי יזקין לא יסור ממנה', ובתלמוד אף הוסיפו חז"ל ולימדו אותנו כי 'גירסא דינקותא לא משתכחא'. גם המדע מכיר ביכולת השכלית של הילדים בקטנותם. מחקרים טוענים כי יכולת הקליטה של הילדים בגיל הרך גבוהה במיוחד. זה הזמן הטוב ביותר להשריש בלב הילד ובמוחו את ערכי הנצח הנפלאים שלנו.

גני חב"ד חדרה שייכים לרשת גני חב"ד בישראל, רשת המונה למעלה מ- 200 גנים בכל רחבי הארץ. הגנים בפיקוח משרד החינוך.

כמה גני ילדים יש לחב"ד בחדרה?

בחדרה פועלים כיום שלושה גני ילדים בשני מתחמים גדולים:

מתחם גנים במרכז העיר (רחוב טרומפלדור 7) - הכולל גן חובה וגן טרום חובה לבנים ובנות.

גן טרום חובה - חובה לבנים בלבד (מכינה לכיתה א') ברחוב העגור בחדרה


זמני פעילות:

הגנים פועלים בימים א - ה בין השעות 7:30- 13:20 וביום ו' בין השעות 7:30- 12:00. בימי חופשה של משרד החינוך הגנים אינם פועלים, והצהרון מופעל בשעות הבוקר.

כמה זה עולה?

הלימודים ללא עלות. ישנם דמי שכלול עבור חומרי לימוד בסך 900 ש"ח לשנה (90 ש"ח לחודש)

הצהרון:

מדי יום עם סיום הלימודים בגני הילדים מופעל במקום צהרון מיוחד לילדי גני חב"ד בפועל בין השעות 13:30 - 16:00. במסגרת הצהרון נהנים הילדים מארוחת צהריים בשרית בריאה ומזינה, כשרה למהדרין, ומשלל תכניות יצירה.

הצהרון פועל בפיקוח משרד התמ"ת ומאפשר השתתפות בתשלום לאמהות עובדות.

הצוות:

גננת 'גן חובה' במרכז העיר: ברייני בקרמן (29) מחדרה, בוגרת מכללת בית רבקה בכפר חב"ד, בעלת הבנה דידקטית מעמיקה ונסיון חינוכי עשיר. במשך השנים כיהנה ברייני כגננת בגני חב"ד במקומות שונים ברחבי הארץ.

גננת 'גן טרום חובה' במרכז העיר: דקלה כהן, בוגרת מכללת בית רבקה בכפר חב"ד, בעלת התמחות בתנועה לגיל הרך.

גננת גן בנים: גב' מלכי רויטבלט.

מנהלת הגנים: גב' מיכל וקסלשטיין

טלפון לפרטים נוספים ולהרשמה: 052-7707438

גן טרום חובה - חצר.jpgגן חובה - ריכוז.jpg